Koberce-Metraz.cz

Levné a kvalitní koberce Praha, podlaháři Praha

Zde se můžete podívat na široký výběr koberců, podlah, PVC, a dalších produktů za velmi výhodné ceny. Naše společnost se zabývá profesionálním poskytnutí služeb ve Vašem podlahovém světě. Pracujeme hlavně v okolí města Praha. Koberce metráž - koberce na míru. Pokládka koberců Praha

Koberce už nemusíte nikde shánět na prodejnách a objíždět tak nesmyslné množství obchodů. Stačí pouze, když si předběžně vyberete koberce nebo podlahy přímo na našich stránkách a my přijedeme, zaměříme a v klidu z domova vyberete materiál, který se Vám bude líbit.

obr obr obr

Na požádání děláme i speciální zakázky a snažíme se vždy našim zákazníkům splnit jejich požadavky. Vždy se můžete poradit s našimi profesionálními obchodníky, kteří Vám pomohou s Vaším výběrem a doporučí Vám ty nejvhodnější produkty tak, aby Váš interiér byl tím pravým domovem. Samozřejmě děláme i pokládku koberců pro firmy.

Samozřejmostí je poradenství a cenová kalkulace přímo na místě. Návštěvu je vždy nutné si předem domluvit telefonicky, nebo pomocí e-mailu v záložce kontakty. Koberce Praha - podlahové krytiny Praha, koberce metráž Praha.

Vybrali jste koberec a nemáme správnou šíři? Nevadí, umíme zařídit. Vytvoříme třímetrovku ze čtyřmetrovky a čtyřmetrovku z pětimetrové. Cena za m2 se zvýší pouze o 15-20%, dle typu koberce. Koberce Praha.

Provádíme práce i přes noc - podle domluvy!

Koberce do ložnice, koberce do chodby, koberce do obýváku, prostě koberce pro Vás!

Pojízdná vzorkovna

Mars AB 79

Mars AB 79
Koberce - Zátěžové
389,- s DPH
350,- při pokládce
Doba dodání 3 až 5 dní

Avenue 0300

Avenue 0300
Koberce - Zátěžové
195,- s DPH
176,- při pokládce
Doba dodání 3 až 5 dní

Novilux Traffic - 5546

Novilux Traffic - 5546
PVC - Zátěžové
679,- s DPH
611,- při pokládce
Doba dodání 3 až 5 dní
Facebook